Pokazywanie postów oznaczonych etykietą piosenki świąteczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą piosenki świąteczne. Pokaż wszystkie posty
piątek, 18 stycznia 2019
Z kopyta kulig rwie - Skaldowie
Pa pa pa pa pa pa pa .... Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki, Hej, jadą w saniach panny, przy nich janosiki. / x 2
czwartek, 17 stycznia 2019
Kolęda Oj maluśki maluśki
1. Oj Maluśki, Maluśki, Maluśki, jako rękawicka.
Albolitez jakoby, jakoby, kawałecek smycka.
Refren (x2):
Śpiewojcie i grajcie mu,
małemu, małemu.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

